Föremål som liknar hamadan
1009 Hamadan
semiantik, 147x97
Såld: 1.900 kr
Såldes den 28 november 2011
3015 Hamadan
Semiantik , 132x197, full lugghöjd, full pile
Såld: 5.700 kr
Såldes den 25 maj 2009
6024 Hamadan
Såld: 4.000 kr
Såldes den 1 december 2008
2014 Hamadan
semi-antik, 133x193
Såld: 3.600 kr
Såldes den 26 november 2007
6023 Hamadan
Tidigt 1900-tal, 113x277, fläck, stain
Såld: 3.000 kr
Såldes den 28 maj 2007
6024 Hamadan
Såld: 1.500 kr
Såldes den 28 maj 2007
1022 Hamadan
Antik. 136x205
Såld: 3.800 kr
Såldes den 27 februari 2005
3582 Hamadaner
2st
Såld: 250 kr
Såldes den 26 april 2004
5542 Antik hamadan
148x265, Avkortad, Lagningar, Slitage
Såld: 450 kr
Såldes den 1 december 2003